top of page

05 opinie

SANDRA B.

"Z czystym sumieniem polecam tą cudowną kobietę! Paulina to nie tylko stylistka, ale mega sympatyczna osoba z rewelacyjnym podejściem do klienta. Mega profesjonalna w tym co robi. W końcu ubrania, które leżały bo może się przydadzą trafiły do nowych właścicieli, a ja potrafię z niewielu ubrań stworzyć wiele stylizacji. W końcu nauczyłam się dobierać odpowiednie fasony do mojej sylwetki i nie muszę zbyt długo zastanawiać się co ubiorę każdego ranka."

ZUZANNA D.

"Fantastyczna współpraca. Paulina dobrze słucha czego potrzebujesz i dokładnie to jest wynikiem jej pracy. Ma świetny zmysł i potrafi dostosować porady zarówno do Twojej sylwetki, jak i gustu i potrzeb. We właściwych momentach jest bezlitosna i po jej wizycie moja szafa wreszcie złapała oddech. Teraz moje pozostaje nic więcej jak uzupełnić ją o zasugerowane przez Paulinę brakujące elementy i cieszyć się z tego jak się wygląda. Ogromne dzięki :)"

KAROLINA M.

"Wybrałam Paulinę jako mentorkę w przeprowadzeniu kursu przygotowującego do zawodu osobistej stylistki. Wybór był dla mnie oczywisty ponieważ od lat przyglądałam się jej pracy i doświadczeniu. Obydwa aspekty były oraz są dla mnie imponujące. Znajomość zawodu i branży oraz działanie na jej wielu płaszczyznach, podejście do drugiego człowieka, empatia jak i wysoka kultura osobista to tylko nieliczne cechy, które zdecydowały że wybrałam właśnie Paulinę. Wszystkim aspirującym osobom do bycia stylistką/stylistą bez wahania poleciłabym Paulinę, która do tej pory służy mi radą i wiedzą. Dziękuję Paulina!"

KAROLINA M.

"Od dawna myślałam o takiej osobie (stylistki) koleżanka poleciła mi Paulinę. Cudna osoba. Wpadła, uśmiechnięte, kontaktowa super wyglądająca i bardzo ciepła osoba. Bardzo Ja polubiłam od pierwszego wejrzenia. Gorąco polecam, mega profesjonalna. Przetrzepała mi szafę jak mało kto. Podsunęła mln pomysłów-realizuje je do dziś. Nawet po… jak miałam wątpliwości co do kreacji chętnie pomogła i doradziła"

IZABELLA J.

"Pierwszy raz spotkałam się z Panią Pauliną u mnie w domu na przeglądzie szafy. Była to niesamowita przygoda, pełen profesjonalizm. Nawet nie zdawałam sobie sprawy jakie błędy popełniałam kupując ubrania, a z drugiej strony jakie cudowne stylizacje stworzyła z moich ubrań. Jak i z ubrań, które zostały mi zaproponowane jako uzupełnienie mojej garderoby. Kolejne spotkanie było związane z czekającymi mnie imprezami. Pojechałyśmy na zakupy gdzie Pani Paulina ubrała mnie na dwie imprezy. Do dziś korzystam z jej propozycji jakie zostały zaproponowane na przeglądzie szafy, kupuję dużo mniej rzeczy, a kiedy po coś sięgam to zastanawiam się czy Pani Paulina pochwaliłaby ten zakup . Każdej kobiecie jak i mężczyznom z całego serca polecam choć raz skorzystać ze stylistki Pauliny Dulanowskiej. Osoba z pozytywną energią, uśmiechnięta, charyzmatyczna, umiejąca bawić się modą. Obszerny, szczegółowy wywiad sprawił, że Paulina oczarowała mnie swoją osobą i podejściem do swojej pracy. Dodam, że spotkanie z Panią Pauliną mogłoby być wspaniałym i oryginalnym prezentem na każdą okazję!"

ALEKSANDRA H.

"Jakiś czas temu współpracowałam z Pauliną do sesji zdjęciowej. Potrzebowałam, aby skomponowała mi do mojej figury kilka outfitów, aby wyglądać jak najlepiej. Wyglądałam petarda, czułam się jak milion dolarów! I to dzięki Paulinie!

Profesjonalne i indywidualne podejście do klienta

Jeszcze raz dziękuję"

bottom of page